Czy kredyt gotówkowy opłaci się w 2018 roku?

Posted on marzec 01 2018 by zyskowny
Categories: Domyślne
Użyte znaczniki: , , , , , , , ,

Analiza rynku kredytowego wskazuje wyraźnie, że branża rozwija się stabilnie, mniej więcej na poziomie pięciu procent rocznie. Podpisywanie umów kredytowych interesuje coraz więcej potencjalnych kredytobiorców z kilku powodów. Przede wszystkim kredyt gotówkowy to okazja do spełnienia marzeń konsumpcyjnych bez potrzeby generowania bardzo dużych oszczędności w dłuższym okresie. Przy niskich stopach procentowych popyt na kredyt gotówkowy rośnie regularnie. Czy kredyt gotówkowy opłaci się w 2018 roku i z jakich powodów?

Read More

Kredyt 15000 złotych na 24 miesiące.

Posted on styczeń 24 2018 by zyskowny
Categories: Domyślne
Użyte znaczniki: , , , , ,

Wysokość oprocentowania nominalnego i prowizji.

Szukając najlepszej oferty kredytu gotówkowego na kwotę 15 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 24 miesiące porównamy ze sobą dwa zobowiązania w dwóch różnych bankach. Będzie to oferta pożyczki gotówkowej w Citi Banku Handlowym i kredytu gotówkowego w Banku Zachodnim WBK. Zacznijmy od rzeczy najbardziej istotnej, czyli od oprocentowania nominalnego. Na mniejsze możemy liczyć wybierając ofertę Banku Handlowego. Tutaj oprocentowanie nominalne ma wartość 7,4% w skali roku. W przypadku kredytu gotówkowego w Banku Zachodnim oprocentowanie nominalne ma wartość 7,99% w skali roku. Patrząc na wysokość prowizji jaką pobiera bank za udzielenie kredytu również wygrywa oferta Citi Handlowego. Prowizja jaką pobiera ten bank wynosi 9,49% kwoty zobowiązania, zaś w Banku WBK prowizja wynosi 9,99% kredytowanej kwoty, wejdź na kredytowysklep.pl i zastanów się co najlepiej wybrać.

Read More

Które banki oferują kredyt w 100% przez internet?

Posted on maj 18 2017 by zyskowny
Categories: Domyślne

Potrzebując dodatkowych środków finansowych nie musimy spędzić wielu dni ani godzin na wizyty w banku. Nie zawsze mamy możliwość osobiście złożyć wniosek z powodu braku czasu lub odległej lokalizacji oddziału. W tym wypadku najlepszą formą pożyczki mogą być usługi online. Banki coraz chętniej udostępniają wnioski internetowe, dzięki temu zyskują grono nowych klientów, którzy oczekują nowych rozwiązań, dających więcej możliwości i swobody w bankowości. Najczęściej są to osoby młode, które dopiero rozpoczynają swoje działania na polu finansowym i mogą stanowić odsetek wieloletnich klientów, przynoszących znaczne zyski bankom.

Read More