Te rzeczy wcale nie zrujnują twojej szansy na hipotekę!

Posted on marzec 18 2019 by zyskowny
Categories: Domyślne
Użyte znaczniki: , ,

Pomimo tego, co być może słyszałeś, doradcy hipoteczni nie spędzają wolnego czasu, siedząc gdzieś w fotelu, głaszcząc brodę, wymyślając powody, dla których nie można dostać kredytu hipotecznego.

W rzeczywistości istnieje wiele mitów na temat tego, czego pożyczkodawcy szukają. Oto kilka rzeczy, które właściwie nie zrujnują twojego wniosku o kredyt hipoteczny.

Read More

Kredyt gotówkowy 15 000 złotych na okres 36 miesięcy.

Posted on styczeń 23 2019 by zyskowny
Categories: Domyślne
Użyte znaczniki: , , , , ,

Kredyt gotówkowy na kwotę 15 000 złotych nie jest zobowiązaniem bardzo dużym, ale dla wielu osób będzie to spore obciążenie dla domowego budżetu. Sprawdzimy ile taki kredyt będzie kosztował kredytobiorcę jeżeli zdecyduje się go rozłożyć na okres 36 miesięcy. Ofertą jakiej dokładniej się przyjrzymy będzie kredyt gotówkowy „Stać Cię na zmiany” jakie oferuje Bank BGŻ BNP Paribas, zobacz więcej kredytów na www.bankzwami.pl.

Read More

Co jest lepsze, kredyt gotówkowy czy pożyczka hipoteczna?

Posted on listopad 06 2018 by zyskowny
Categories: Domyślne
Użyte znaczniki: , , , ,

Z pewnością pożyczka hipoteczna to połączenie kilku cech kredytu hipotecznego oraz tego gotówkowego. Istnieją pewnego rodzaju detale, które mogą dotyczyć tradycyjnego kredytu. Jakie sytuacje będą dotyczyć jego wykorzystania.

Kto ma możliwość skorzystania z pożyczki hipotecznej? Oczywiście chodzi tutaj o osoby, które posiadają swoją nieruchomość. Zabezpieczenie to oczywiście ustanowiona tutaj hipoteka w imię banku. Z tego powodu pożyczkobiorca hipoteczny ma szansę na otrzymanie zdecydowanie mniejsze oprocentowania w odniesieniu do kredytu gotówkowego. Do najważniejszych elementów wyróżniających pożyczkę hipoteczną należą oczywiście, okres kredytowania długi z terminem nawet 30lat, z pewnością będzie tutaj występować niewielkie oprocentowanie, duża kwota jest na pewno uzależniona przede wszystkim od wartości nieruchomości jaka stanowi zabezpieczenie(w tym przypadku bank definiuje maksymalnie możliwe LTV), jej wykorzystanie może tak naprawdę dotyczyć wykorzystania na obojętnie jaki cel konsumpcyjny.

Read More