Zasady przyznawania kredytów samochodowych

Posted on maj 14 2019 by zyskowny
Categories: Domyślne
Moment wyboru nowego auta jest dla wielu długo wyczekiwaną chwilą. W końcu zakup samochodu to nie lada wyzwanie. Jeśli nie dysponujemy wystarczającą ilością gotówki, która umożliwiłaby nam nabycie samochodu bez potrzeby zaciągania kredytu w banku, to jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami. Niestety większość z nas, aby spełnić swoje marzenia o nowym samochodzie, musi wspomóc się kredytem. Kredyty samochodowe są jednym z najczęściej wykorzystywanych produktów bankowych w Polsce. Najczęściej stosowanymi formami zabezpieczeń kredytu samochodowego są przede wszystkim zestaw rejestrowy, gdzie koniecznością jest zarejestrowanie auta w urzędzie rejestrowym, następnie w dowodzie rejestracyjnym zamieszczana jest adnotacja dotycząca wpisu do krajowego rejestru zastawów. Bardzo istotna wydaje się również cesja praw z polisy AC. W chwili, gdy dojdzie do jakiegokolwiek wypadku, pieniądze z polisy ubezpieczeniowej trafią do banku, nie do naszej kieszeni.

Read More

Te rzeczy wcale nie zrujnują twojej szansy na hipotekę!

Posted on marzec 18 2019 by zyskowny
Categories: Domyślne
Użyte znaczniki: , ,

Pomimo tego, co być może słyszałeś, doradcy hipoteczni nie spędzają wolnego czasu, siedząc gdzieś w fotelu, głaszcząc brodę, wymyślając powody, dla których nie można dostać kredytu hipotecznego.

W rzeczywistości istnieje wiele mitów na temat tego, czego pożyczkodawcy szukają. Oto kilka rzeczy, które właściwie nie zrujnują twojego wniosku o kredyt hipoteczny.

Read More

Kredyt gotówkowy 15 000 złotych na okres 36 miesięcy.

Posted on styczeń 23 2019 by zyskowny
Categories: Domyślne
Użyte znaczniki: , , , , ,

Kredyt gotówkowy na kwotę 15 000 złotych nie jest zobowiązaniem bardzo dużym, ale dla wielu osób będzie to spore obciążenie dla domowego budżetu. Sprawdzimy ile taki kredyt będzie kosztował kredytobiorcę jeżeli zdecyduje się go rozłożyć na okres 36 miesięcy. Ofertą jakiej dokładniej się przyjrzymy będzie kredyt gotówkowy „Stać Cię na zmiany” jakie oferuje Bank BGŻ BNP Paribas, zobacz więcej kredytów na www.bankzwami.pl.

Read More