Które banki oferują kredyt w 100% przez internet?

Posted on maj 18 2017 by zyskowny
Categories: Domyślne

Potrzebując dodatkowych środków finansowych nie musimy spędzić wielu dni ani godzin na wizyty w banku. Nie zawsze mamy możliwość osobiście złożyć wniosek z powodu braku czasu lub odległej lokalizacji oddziału. W tym wypadku najlepszą formą pożyczki mogą być usługi online. Banki coraz chętniej udostępniają wnioski internetowe, dzięki temu zyskują grono nowych klientów, którzy oczekują nowych rozwiązań, dających więcej możliwości i swobody w bankowości. Najczęściej są to osoby młode, które dopiero rozpoczynają swoje działania na polu finansowym i mogą stanowić odsetek wieloletnich klientów, przynoszących znaczne zyski bankom.

W jakich bankach możemy starać się o kredyt drogą internetową? Przedstawiamy najatrakcyjniejsze oferty, które polecamy wszystkim zdecydowanym na zaciągnięcie zobowiązania.

  • BNP Paribas - Na stronie banku możemy przeprowadzić symulację kredytu oraz wypełnić w kilku krokach krótki formularz. Kredyt online odnosi się do kwoty nie wyższej niż 20 000 złotych, raty zadłużenia możemy rozłożyć na 60 miesięcy. Decyzja kredytowa zostanie wydana tuż po wysłaniu wniosku, a pieniądze otrzymamy przelewem na podane konto w ciągu 20 minut. Niewątpliwym atutem kredytu Paribas Banku jest bardzo niskie oprocentowanie – 9,10%.
  • ING Bank Śląski - Pożyczka gotówkowa, której minimalna kwota to 5 000 złotych natomiast maksymalne zadłużenie o jakie możemy wnioskować online to aż 60 000 złotych. Oprocentowanie kredytu wynosi 9,90% jednak nie musimy opłacać dodatkowych kosztów prowizji. Bank gwarantuje szybką decyzję kredytową oraz pieniądze dostępne w ciągu jednego dnia na koncie kredytobiorcy. W przypadku wcześniejszej spłaty zobowiązania, klient nie ponosi żadnych konsekwencji finansowych. Zaletą zadłużenia w ING jest także długi okres kredytowania sięgający 96 miesięcy.
  • T-Mobile Usługi Bankowe - Internetowy oddział Alior Banku posiada w swojej ofercie kredyt gotówkowy o oprocentowaniu w wysokości 12,00%. Atrakcyjny okres kredytowania, nawet do 10 lat spłaty. Możliwość uzyskania 150 000 złotych bez poręczycieli i dodatkowych ubezpieczeń. Pożyczka dostępna całkowicie internetowo, tak jak pozostałe produkty T-Mobile.
  • mBank - Minimalną kwotą kredytu jest 500 złotych, maksymalna kwota o jaką możemy się ubiegać to nawet 150 000 złotych. Po otrzymaniu zgody kredytowej pieniądze zostaną wpłacone na nasze konto w ciągu 15 minut. Spłatę zadłużenia możemy rozłożyć w elastycznych ratach od 3 do 84 miesięcy. mBank oferuje także możliwość zawieszenia spłaty na okres od 1 do 3 miesięcy w ciągu roku. Dodatkowo trwa promocja, która zmniejsza oprocentowanie zadłużenia wraz z większą kwotą kredytową. Oprocentowanie kapitału wynosi 15,50%.
  • Millennium Bank - Oprocentowanie kredytu to 19,00%, prowizja za jego udzielenie to 5,00%. Decyzja kredytowa zapada w ciągu 15 minut od złożenia wniosku, w przypadku pozytywnego rozpatrzenia pieniądze stępne na koncie w ciągu 2 dni. Bank zapewnia zmniejszone oprocentowanie dla wewnętrznych klientów, których wynagrodzenie spływa na konto osobiste w Millennium Banku. Minimalna kwota internetowej pożyczki to 1000 złotych, maksymalna to 80 000 złotych lub 150 000 w przypadku konsumentów posiadających konto w Millennium.

Liczba ofert dostępnych przez internet z całą pewnością nie dorównuje jeszcze tradycyjnym kredytom gotówkowym. Jednak jako konsumenci mamy możliwość wyboru wśród usług najbardziej znanych i cenionych banków. Tylko od naszych osobistych możliwości i warunków nawiążemy zadowalającą współpracę z bankiem. Usługi online znacznie ułatwiają procedury kredytów ale są także dobrą okazją do zaoszczędzenia pieniędzy w trakcie spłaty rat. Często kredyty gotówkowe dostępne przez internet, z uwagi na samoobsługę klienta pozbawione są licznych dodatkowych kosztów co korzystnie wpływa na całkowity koszt zadłużenia. Warto zatem, szukając dla siebie kredytu przynajmniej zastanowić się nad taką wersją pożyczki.

on “Które banki oferują kredyt w 100% przez internet?”