Nest Lokata i Nest Lokata Witaj w Nest Banku.

Posted on lipiec 13 2018 by zyskowny
Categories: Domyślne
Użyte znaczniki: , , , ,

Jedną z propozycji jaką przygotował Nest bank dla nowych klientów, chcących zacząć z nim współpracę jest Nest Lokata Witaj. Założymy ją dysponując kwotą od 1 000 złotych do maksymalnie 10 000 złotych. Decydując się na lokatę na sześć miesięcy, oprocentowanie jakie zaproponuje nam bank będzie wynosiło 4% w skali roku. Jest to jedna z lepszych ofert jakie można znaleźć na rynku, jeżeli chodzi o oprocentowanie. Należy nadmienić, że z oferty możemy skorzystać tylko jeden raz. Lokatę zakładamy podczas otwierania w banku konta osobistego. Bez niego oferta nie jest dostępna. Mamy możliwość skorzystania z oferty przez internet. Obecni klienci banku nie mogą założyć tej lokaty, gdyż można ją założyć w przeciągu trzydziestu dni od momentu otwarcia pierwszego Nest konta. Dopiero, kiedy będą zapewnione wpływy na nasze konto, możemy założyć lokatę półroczną. Zakładając tą samą lokatę, ale na krótszy okres trzech miesięcy, jej oprocentowanie dalej będzie wynosiło 4% w skali roku. Sprawdźmy jak będzie wyglądało lokowanie środków na Nest lokacie na konkretnym przykładzie. Wpłacając do banku na okres 3 miesięcy kwotę 10 000 złotych bank zaoferuje nam oprocentowanie w wysokości niższe, bo równej 1,6% w skali roku. Da nam to zysk w wysokości 31,96 złotych. Na standardową Nest lokatę możemy wpłacić od 1 000 złotych do maksymalnie 2 000 000 złotych. Bank kieruje swoją ofertę do nowych i obecnych klientów, którzy mogą z niej skorzystać w oddziale lub online. Konto do skorzystania z tej oferty jest niezbędne. Oprocentowanie jakie oferuje nam bank jest stałe, a kapitalizacja odsetek ma miejsce na koniec okresu rozliczeniowego. Zrywając lokatę przed czasem utracimy wszystkie zgromadzone odsetki. Nasz wkład objęty jest gwarancją BFG.

Nest Lokata Lojalna w Nest Banku.

Kolejna z propozycji jaką przygotował Nest Bank jest Nest Lokata lojalna ze stałym oprocentowaniem w wysokości 2,25% w skali roku. Wpłacając na kwartał na taką lokatę kwotę 10 000 złotych, uda nam się wygenerować zysk w wysokości 44,94 złotych. Na lokacie możemy zdeponować środki pieniężne w wysokości od 1 000 do maksymalnie 2 000 000 złotych. Oferta została przez Nest Bank przygotowana zarówno dla nowych jak i dla obecnych klientów. Depozyt można założyć na dwa sposoby, albo za pośrednictwem online lub odwiedzając oddział Nest Banku. Do skorzystania z oferty konieczne jest założenie w banku konta osobistego. Bank kapitalizuje odsetki na koniec okresu rozliczeniowego. Nie ma żadnych ograniczeń co do maksymalnej liczby lokat jaką może założyć jeden klient, ale w momencie zerwania lokaty przed czasem wszystkie uzbierane odsetki zostaną utracone. Wkład na lokacie objęty jest gwarancją BFG.

Nest Lokata nowe środki w Nest Banku.

W Nest Banku znajdziemy ofertę Nest Lokata na nowe środki. Oprocentowanie jest stałe i równe 2,25% w skali roku. Jeżeli założymy taką lokatę na trzy miesiące i wpłacimy na nią okrągłe 10 tysięcy złotych, osiągniemy zysk netto w wysokości 44,94 złotych. Kwota minimalna jaka jest potrzebna do uruchomienia depozytu to jedyny 1 000 złotych. Maksymalnie można wpłacić na lokatę 2 000 000 złotych. Mogą z niej skorzystać wszyscy klienci banku, którzy posiadają konto osobiste. Lokatę założymy albo online, albo w oddziale Nest Banku. Odsetki zawsze kapitalizowane są na koniec okresu. Konsekwencją zerwania lokaty przed jej końcem jest całkowita utrata odsetek. Warto zastanowić się, czy jedynym wyjściem z trudnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy jest zerwanie lokaty.

on “Nest Lokata i Nest Lokata Witaj w Nest Banku.”